VÍTĚZOVÉ DUŠKOVY SOUTĚŽE HUDEBNÍ MLÁDEŽE VE ZPĚVU

 

2017 - 37. ročník - 12. ročník mezinárodní

Soutěž: 29. 4. 2017, Ateliér Hudební a taneční fakulty AMU Praha

Článek o soutěži: Harmonie online

Koncert vítězů: Vila Bertramka, 10. 9. 2017


 B1    1. cena                        Arnau Petřivalský      ZUŠ „Žerotín“ Olomouc                                        

2. ceny Adéla Řehořová ZUŠ V. Talicha Beroun


Anna Skřivánková ZUŠ A. M. Buxton Úpice
3. ceny Alfréd Marc ZUŠ Praha 1 Biskupská


Lucie Neumannová ZUŠ Praha 8 Klapkova

Čestná uznání

Lucie Bloudková

Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy-ZUŠ





Eva Chlebková ZUŠ Jana Zacha Čelákovice


Karolína Štolbová ZUŠ Mšeno


Valentýna Inés Utíkalová ZUŠ „Žerotín“ Olomouc
B2 1. cena Lenka Šťastná ZUŠ Liberec
2. cena Eliška Rezková ZUŠ Olešská Praha 10
3. cena Barbora Vašků ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov
B3 1. cena neudělena
2. cena neudělena
3. cena neudělena
Čestné uznání Andrea Stehlíková ZUŠ Jižní Město
A1 1. cena neudělena
2. ceny Vojtěch Pelka Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
Vincenc Ignác Novotný Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy-ZUŠ
3. cena Eliška Hrochová Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
A2 1. cena Eliška Ouředníčková JAMU Brno
2. ceny Zuzana Zámečníková Konzervatoř Evangelické akademie Olomouc
Vojtěch Šembera JAMU Brno
3. ceny Mariana Ambrožová JAMU Brno
Jan Líkař HAMU Praha

 

2016 - 36. ročník - 11. ročník mezinárodní

Soutěž: 30. 4. 2016, Ateliér Hudební a taneční fakulty AMU Praha

Koncert vítězů: 12. 6. 2016, Vila Bertramka

Rozhlasový záznam koncertů vítězů: zde

Fotodokumentace:

Článek o soutěži: Harmonie online


B1 1. cena Matěj Gajdoš ZUŠ Náchod
  2. cena Alfréd Marc ZUŠ Praha 1 Biskupská
  3. ceny Sára Hoblová ZUŠ J. Jindřicha Cheb
    Žaneta Kotorová ZUŠ B. Smetany v Plzni- Lobzy
    Adam Dvorščík ZUŠ Mšeno
  Čestná uznání Martin Šarlinger ZUŠ B. Smetany v Plzni- Lobzy
    Daniela Rostykusová ZUŠ Praha 7 Šimáčková
    Emma Elena Hubatková ZUŠ Brno Smetanova
    Magdalena Eckl Musikschule Ybbs/D.
    Michal Vintera ZUŠ Náchod
B2 1. cena Kateřina Hánová
ZUŠ T. Brzkové Plzeň
  2. ceny Alois Trávníček ZUŠ Brno Smetanova
    Natalia Kalivodová ZUŠ Náchod
    Lenka Šťastná ZUŠ Liberec
  3. cena Michal Švec ZUŠ Kdyně
B3 1. cena Michaela Novotná ZUŠ Praha 7 Šimáčková
  2. cena neudělena  
  3. ceny Ondřej Havránek ZUŠ T. Brzkové z Plzně
    Dainis Kalnacs soukromé studium
A1 1. cena Eliška Helikarová soukromé studium
  2. cena Jan Kukal Pražská konzervatoř
  3. ceny Veronika Kaiserová Konzervatoř Pardubice
    Eliška Zajícová Konzervatoře Jana Deyla Praha
  Čestná uznání Kristýna Grösslová Konzervatoř Jana Deyla Praha
    Tereza Štěpánková Konzervatoř Pardubice
    Jakub Ošmera Pražská konzervatoř
A2 1. cena Jolana Slavíková Hochschule für Musik Frankfurt a.M.

2. cena Tereza Maličkayová JAMU Brno
  3. ceny Emi Kubota Universität Mozarteum Salzburg
    Eva Blažková Konzervatoře Jana Deyla Praha
  Čestná uznání Marie-Dominique Ryckmanns Universität Mozarteum Salzburg
    Thomas Hansen Universität Mozarteum Salzburg
    Rostislav Florian Konzervatoř Plzeň

Mimořádná cena předsedy Mozartovy obce za interpretaci Mozartovy árie 

Rivolgete KV 584 a árie hraběte Hai già vinto la causa

Thomas Hansen 
Universität Mozarteum Salzburg

 


2015 - 35. ročník - 10. ročník mezinárodní

Soutěž: 25. 4. 2015, Ateliér Hudební a taneční fakulty AMU Praha

Koncert vítězů: 6. 6. 2015, Vila Bertramka

Rozhlas: zde

Fotodokumentace: zde

Článek o soutěži: zde


B1       1. cena                 Filip Šťovíček                   ZUŠ Hořice                             
  2. cena Klára Mimochodková ZUŠ Josefa Kličky v Klatovech
  3. cena Markéta Tomášová ZUŠ Hradec Králové
  Čestná uznání Alfréd Marc ZUŠ Praha 1 Biskupská
    Klára Lieblová ZUŠ Praha 1 Biskupská
    Jana Šlégrová ZUŠ Bedřicha Smetany Plzeň
B2 1. cena Hana Koreisová ZUŠ Václava Vačkáře Zbiroh
  2. cena Barbora Vašků ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov
  3. cena Natalia Kalivodová ZUŠ Náchod
B3 1. cena Martin Bareš soukromé studium
  2. cena Nicola Hoppe soukromé studium
  3. cena Ondřej Havránek ZUŠ T. Brzkové z Plzně
A1 1. cena Barbora Grůzová Konzervatoř Brno
  2. cena Nicole Segíňová Konzervatoř Bratislava
    Susanne Kapfer Hochschule für Musik und Theater München
  3. cena Kateřina Špaňárová Konzervatoře Jana Deyla Praha
A2 1. cena Fabian Langguth Leopold-Mozart-Zentrum Universität Augsburg
  2. cena Zdislava Bočková JAMU Brno
  3. cena Giulia Montanari Leopold-Mozart-Zentrum Universität Augsburg
  

 

2014 - 34. ročník - 9. ročník mezinárodní

Soutěž: 12. 4. 2014, Ateliér Hudební a taneční fakulty AMU Praha

Koncert vítězů: 7. 6. 2014, Vila Bertramka

Rozhlas: zde

Fotodokumentace: zde

Článek o soutěži: zde


B1      1. cena       Filip Dobrovodský             ZUŠ Praha 8 Taussigova                         
  2. cena Ludmila Holíková ZUŠ Brno Smetanova
  3. cena neudělena ZUŠ Hradec Králové
  Čestná uznání 
Lenka Zoubelová ZUŠ Hradec Králové Habrmanova
    Štěpánka Tlustá

ZUŠ Třemošná

    Natalia Kalivodová ZUŠ Náchod
B2 1. cena Kateřina Kührová ZUŠ Brno Smetanova
  2. cena Klára Benešová ZUŠ Hradec Králové Habrmanova
  3. cena Sabina Jarošová ZUŠ O. Nedbala Tábor
    Vladimíra Berná ZUŠ Český Krumlov
B3 1. cena Adam Grygar ZUŠ dr. Leoše Janáčka Ostrava-Vítkovice
  2. cena neudělena  
  3. cena Karolína Formánková ZUŠ Fr. Kmocha v Kolíně
A1 1. cena Kristýna Kůstková Konzervatoř Pardubice
  2. cena Eva Blažková Konzervatoř Jana Deyla v Praze
  3. cena Mariana Ambrožová Konzervatoře Pardubice
    Tereza Štěpánková Konzervatoř Plzeň
  Čestné uznání Daniel Kfelíř Konzervatoř Plzeň
A2 1. cena neudělena  
  2. cena neudělena  
  3. cena Rostislav Florian Konzervatoř Plzeň
  Čestné uznání Elizabeth Denysjuk Konzervatoř Plzeň

 

 

2013 - 33. ročník - 8. ročník mezinárodní

Soutěž: 11. 5. 2013, Základní umělecká škola ˇPraha 5 Štefánikova

Koncert vítězů: 5. 10. 2013, Vila Bertramka

 

B1     1. cena       Michal Jurák          
ZUŠ Brno Smetanova                         
  2. cena Anna Pokorná Gymnásium a Hudební škola hl. m. Prahy
  3. cena Vincenc Ignác Novotný
Gymnásium a Hudební škola hl. m. Prahy
  Čestná uznání 
Vladimír John

    Martin Kreuz

    Kateřina Vogelová

B2 1. cena Jiří Vaníček


2. cena Veronika Kaiserová
ZUŠ Liberec Frýdlantská

3. cena Jakub Ryšánek
ZUŠ Liberec Frýdlantská
   

B3 1. cena Barbora Zannerová

  2. cena Martina Žatecká

  3. cena Andrea Mineva

ZUŠ Kladno Moskevská

A1 1. cena Nikola Uramová

Konzervatoř Pardubice
  2. cena Doubravka Součková

  3. cena Tereza Štěpánková
Konzervatoř Plzeň
   Zvl. cena předsedy jury
Jiří Kukal
Gymnásium a Hudební škola hl. m. Prahy
A2 1. cena Maria Nazarova
Universität Mozarteum Salzburg
  2. cena Eva Kývalová  
  3. cena Karolína Žmolíková
JAMU Brno
 
Vít Nosek

 

2012 - 32. ročník - 7. ročník mezinárodní

Soutěž: 5. 5. 2012, Konzervatoř Jana Deyla Praha

Koncert vítězů: 16. 6. 2012, Vila Bertramka


B1     1. cena       Jáchym Blabol            
Gymnázium Jana Nerudy Praha                          
1. cena Jana Hejdová Základní umělecká škola Kladno
  2. cena Barbora Yousifová Hudební škola hl. m. Prahy
  3. cena Eliška Kukalová Hudební škola hl. m. Prahy
   
Monika Machovičová Škola hudby a zpěvu J. Markové
  Čestná uznání Zsofia Moravcsíková English & Music Praha (soukromé studium)
B2 1. cena Barbora Kacerovská Hudební škola hl. m. Prahy
  2. cena Veronika Kaiserová ZUŠ Frýdlantská Liberec
 
Marie Schmidtová ZUŠ Praha 1 Biskupská
  3. cena Lucie Veselá ZUŠ Praha 7 Šimáčkova
Jaroslav Šimůnek ZUŠ Praha 7 Šimáčkova
B3 1. cena neudělena
  2. cena Veronika Vojířová  ZUŠ Praha 8 Taussigova
  3. cena Martina Žatecká ZUŠ Praha 8 Klapkova
A1 1. cena Ivana Pavlů Konzervatoř Brno
  2. cena Varine Mkrtchyan Gymnázium Jana Nerudy Praha
  3. cena Pavel Slivka Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
   Čestné uznání Marie Strejcová Pražská konzervatoř
 
Daniel Klánský Mezinárodní konzervatoř Praha
A2 1. cena Teresa Tièschky  Universität Mozarteum Salzburg
  2. cena Eva Kývalová Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
  3. cena Anna-Magdalena Helbig Universität Mozarteum Salzburg
 
Monika Sommerová

Pražská konzervatoř

 

GRATULUJEME!